Nákupný košík (0)

0 produktov / 0.00 €   Vyhodiť z košíku

Kategórie

Odporúčame

A-DATA Power Bank P12500D, 12500mAh, ?ierny

A-DATA Power Bank P12500D, 12500mAh, ?ierny

15.82 € (13.18 € bez DPH)
476.56 Sk (397.13 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE...

Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE...

885.53 € (737.95 € bez DPH)
26 677.62 Sk (22 231.35 Sk bez DPH)

Detail produktu
Nachádzate sa:

Filter

IBM

Radiť podľa: Názvu vzostupne / zostupne   |   Ceny vzostupne / zostupne
  Lenovo  Flex System Fabric EN4093 10Gb Scalable...

Lenovo Flex System Fabric EN4093 10Gb Scalable...

1 493.78 € (1 244.81 € bez DPH)
45 001.48 Sk (37 501.23 Sk bez DPH)

Detail produktu
  Lenovo  System x 900W High Efficiency Platinum...

Lenovo System x 900W High Efficiency Platinum...

281.03 € (234.19 € bez DPH)
8 466.32 Sk (7 055.27 Sk bez DPH)

Detail produktu
  Lenovo  ThinkSystem SR650/SR550/SR590 Micron5100...

Lenovo ThinkSystem SR650/SR550/SR590 Micron5100...

27.19 € (22.66 € bez DPH)
819.10 Sk (682.58 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Lenovo 10Meter LC/LC Fibre Cable

Lenovo 10Meter LC/LC Fibre Cable

61.96 € (51.63 € bez DPH)
1 866.56 Sk (1 555.47 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Lenovo Additional Power supply

Lenovo Additional Power supply

1 175.73 € (979.78 € bez DPH)
35 420.08 Sk (29 516.73 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Lenovo B300 8-port license w/ 8x 8G SWL SFP+

Lenovo B300 8-port license w/ 8x 8G SWL SFP+

4 219.30 € (3 516.08 € bez DPH)
127 110.63 Sk (105 925.52 Sk bez DPH)

Detail produktu
  Lenovo Broadcom 5720 1GbE RJ45 2-Port PCIe...

Lenovo Broadcom 5720 1GbE RJ45 2-Port PCIe...

77.41 € (64.51 € bez DPH)
2 332.19 Sk (1 943.49 Sk bez DPH)

Detail produktu
  Lenovo Conversion Kit 6160 Rack Mount Shelf Kit...

Lenovo Conversion Kit 6160 Rack Mount Shelf Kit...

98.38 € (81.98 € bez DPH)
2 963.82 Sk (2 469.85 Sk bez DPH)

Detail produktu
 Lenovo Conversion Kits 6171 Rack Mount Kit

Lenovo Conversion Kits 6171 Rack Mount Kit

115.18 € (95.98 € bez DPH)
3 469.94 Sk (2 891.61 Sk bez DPH)

Detail produktu